Dnia 28 października 2013 roku w ramach Programu Rozwoju Bibliotek w którym Gminna Biblioteka Publiczna w Kluczach wraz z Filią w Jaroszowcu bierze udział, został przekazany w darze sprzęt komputerowy, urządzenia wielofunkcyjne, aparaty fotograficzne, rzutnik, ekran o łącznej wartości 16. 096,31 zł.

Umowa o współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego z siedzibą pod adresem; ul. Grójecka 1/3 w Warszawie została podpisana dnia 17. 04. 2013 r. przez Wójta Gminy Klucze, Kazimierza Sciążko, Daniela Hickiewicza – sekretarza Gminy Klucze, Martę Mędrek – skarbnika Gminy Klucze, Elżbietę Szatan – dyrektora GBP w Kluczach.
Gminna Biblioteka Publiczna poprzez prawidłowy dobór wybranych działań w projekcie ze strony gminy Klucze i GBP w Kluczach została zakwalifikowana do programu Rozwoju Bibliotek z ilością Oprócz darowizny sprzętu wytypowani przedstawiciele UG w Kluczach oraz pracownicy i przyjaciele Biblioteki biorą udział w bezpłatnych dwudniowych szkoleniach w Katowicach.
GBP w Kluczach otrzymała także w darze programy komputerowe o łącznej wartości: USD $12, 210.00

Background Image

Header Color